Etsy Kargolarınız İçin Hızlı ve Güvenilir Yurt Dışı Kargo Firması

Etsy’de kargo gönderimleriniz için kargo firması araştırıyorsanız, kendimin de yurt dışı gönderilerimde çalıştığım ShipEntegra’yı önerebilirim. Teslimatlarımı zamanında yaptıkları ve de sorularıma ilgiyle yanıt veren müşteri hizmetlerinden dolayı kendilerinden oldukça memnunum.

Hem hâlihazırda e-ticaret yapan, prosedürlere ve maliyetlerine hâkim olanların ihtiyacını karşılayacak araçlara sahipler, hem de hayatında ilk defa yurt dışına satış yapacak olanların fayda sağlayacağı yardımcı içerikleri kullanıma sunuyorlar. Örneğin gümrük vergileri kılavuzu veya farklı platformlar için (Etsy, Amazon, Ebay, AliExpress, Shopify) kâr hesaplama tabloları gibi.

Dilerseniz Etsy dükkanınızı veya satış yaptığınız diğer platformları ShipEntegra’ya entegre edip tüm siparişlerinizi kolayca tek bir yerden yönetebiliyorsunuz.

Kargomu İstanbul’daki merkezlerine ücretsiz olarak kendilerinin anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderiyorum ve oradan yurt dışı teslimat adresine çıkışını yapıyorlar.

ShipEntegra Üyelik Oluşturma

Kendileriyle görüşüp çalışma şartlarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra çalışmaya karar verirseniz, üyeliğinizi aşağıda paylaştığım davet linkine tıklayarak yapmanız halinde yeni üye olarak $5 hediye kazanacaksınız.

Hediyeyi hem siz ve hem de davet sahibi olarak ben karşılıklı kazanıyoruz. Belirledikleri şartlar şu şekilde:

  • Hesap açılışını yukarıdaki görsele tıklayarak yapmalısınız. Kendiniz bir hesap açarsanız veya önceden açılmış bir hesabınız varsa geçerli olmuyor.
  • Bir kullanıcı kendi adına sadece bir üyelik oluşturabilir. Aynı kişinin birden fazla hesabı olması hakedişlerini kaybetmesiyle sonuçlanabilir.
  • $5 bakiyenize ne zaman tanımlanacak? İlk kargonuzu gönderdikten sonra hesabınıza yüklenecek. Yani hediyenizi ikinci kargonuzu gönderirken kullanabileceksiniz.

Sizin Davet Linkiniz

Üye olduktan sonra sizin de kendinize ait bir davet linkiniz olacak. Böylece ShipEntegra ile çalışmayı düşünen başkalarını da aynı şekilde davet edebileceksiniz. O kişi de sizin referans linkiniz üzerinden üye olursa yine karşılıklı hediye bakiye kazanacaksınız.

Daha fazla detay için web sitelerini buradan inceleyebilir, sorularınız olursa bu yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Herkese bol satışlar dileğiyle 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir