Etsy Yurt Dışı Kargo Firması İçin Deneyim ve Tavsiye

Bu yazımda, Etsy yurt dışı kargo firması arayanlar için çalıştığım firmalardan biri olan ShipEntegra’dan bahsedeceğim. Ayrıca paylaştığım davet linki üzerinden üye olduğunuzda $5 hediye kargo bakiyesi kazanacaksınız.

Teslimatlarımı zamanında yaptıkları ve de sorularıma ilgiyle yanıt veren müşteri hizmetlerinden dolayı ShipEntegra firmasından oldukça memnunum.

Hem hâlihazırda e-ticaret yapan, prosedürlere hâkim olanların ihtiyacını karşılayacak araçlara sahipler, hem de hayatında ilk defa yurt dışına satış yapacak olanlara fayda sağlayan içerikler sunuyorlar. Örneğin gümrük vergileri kılavuzu veya kâr hesaplama tabloları gibi.

Dilerseniz Etsy dükkanınızı (veya satış yaptığınız diğer platformları) ShipEntegra’ya entegre edip tüm siparişlerinizi kolayca tek bir yerden yönetebiliyorsunuz.

Kargomu İstanbul’daki merkezlerine kendilerinin anlaşmalı kargo firmalarıyla ücretsiz olarak gönderiyorum ve oradan yurt dışına çıkışını yapıyorlar. Türkiye’nin birçok ilinde merkezleri var. Size yakın olan hangisiyse oraya gönderebilirsiniz.

ShipEntegra Üyelik Oluşturma:

Kendileriyle görüşüp çalışma şartlarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra çalışmaya karar verirseniz, üyeliğinizi aşağıda paylaştığım davet linkine tıklayarak yapmanız halinde yeni üye olarak $5 hediye kazanacaksınız.

Hediyeyi hem siz ve hem de davet sahibi olarak ben karşılıklı kazanıyoruz. Belirledikleri şartlar şu şekilde:

  • Hesap açılışını yukarıdaki görsele tıklayarak yapmalısınız. Kendiniz bir hesap açarsanız veya ShipEntegra ile daha önce gönderim yapmışsanız geçerli olmuyor.
  • Bir kullanıcı kendi adına sadece bir üyelik oluşturabilir. Aynı kişinin birden fazla hesabı olması hakedişlerini kaybetmesiyle sonuçlanabilir.
  • $5 bakiye, hesabınıza ilk kargonuzu gönderdikten sonra yüklenecek. Yani hediyenizi ikinci kargonuzu gönderirken kullanabileceksiniz.
  • Kazandığınız bakiyeler sadece Cuma günleri gözükür ve Cuma günleri hesabınıza aktarılabilir.

Size Ait Davet Linkiniz:

Üye olduktan sonra sizin de kendinize ait bir davet linkiniz olacak. Böylece siz de ShipEntegra ile çalışmayı düşünen başkalarını aynı şekilde davet edebilirsiniz. O kişi de sizin referans linkiniz üzerinden üye olursa yine karşılıklı hediye bakiye kazanırsınız.

Küçük bir not: Bu yazı kesinlikle reklam değil, tamamen kişisel deneyimim üzerine yazdığım bir yazı. Daha fazla detay için web sitelerini buradan inceleyebilir, sorularınız olursa bu yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

“Etsy’de kargolama nasıl yapılır?” öğrenmek için buradaki yazıma tıklayın.

Herkese bol satışlar 🙂

Beni Instagram’dan takip edin:

@dijitalegirisim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir