Etsy Ürün Açıklamalarımı Artık Ben Değil Yapay Zeka Yazıyor!

Bu yazımda, TailwindApp web sitesinin yapay zekasına nasıl Etsy ürün açıklaması yazdırabileceğinizi anlatacağım. Böylelikle, anadiliniz İngilizceymiş gibi doğal, akıcı ve en önemlisi ziyaretçiyle bağ kurup etkileşim yaratan ürün açıklamalarını zahmetsizce yazabileceksiniz.

Bunun için kullanabileceğiniz farklı araçlar mevcut. Bir önceki yazımda ChatGPT üzerinde nasıl yapabileceğinizi yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz.

Benim çok başarılı ve kullanmasını kolay bulduğum diğer alternatif: TailwindApp

TailwindApp aslında tamamen farklı amaçla oluşturulmuş bir websitesi. Pinterest ile entegre çalışarak Pinterest’te paylaşım yapmayı ve büyümeyi daha efektif hale getirip hızlandırıyor.

Ancak AI (yapay zeka) uygulamalarının ortaya çıkışıyla bu alana çok iyi entegre oldu ve siteye AI özelliğini ekledi. Böylece sitede sadece Etsy için değil, Amazon için, ayrıca tüm sosyal medya mecraları, bloglar ve web siteleri için de içerik ve metinler oluşturabiliyorsunuz.

TailwindApp AI (Yapay Zeka) ile Etsy Ürün Açıklaması Nasıl Yazılır?

Önemli!

Önceki yazımda da belirttiğim gibi, programa ne kadar doğru istemler girerseniz, o kadar başarılı çıktı alırsınız. O nedenle seçtiğiniz anahtar kelimelerin ürünü doğru ve iyi tanımlamasına özen gösterin.

Evet, böylece Etsy’de satıcıların en çok canını sıkan problemlerden biri sonsuza kadar hayatımızdan çıkmış oluyor!

Bu yazıyı ve videoyu faydalı buldunuz mu? Yeni yazıları posta kutunuza almak isterseniz sağdaki alandan e-mailinizi bırakabilirsiniz.

Etsy ipuçları için beni Instagram’dan takip edin:

@dijitalegirisim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir